Nový rok si přejeme

tento týden patřil loučení s Vánocemi a vítání nového roku. V úterý veverky byly spojeny s kočkami, společně v naší třídě jsme se setkali ve středu. Děti byly plné zážitků, o které se chtěly podělit. Vámi přinesené fotografie společně s oblíbeným dárkem od Ježíška tvořily hlavní náplň dne. V kruhu děti postupně odkrývaly fotografie, popisovaly, jakého kamaráda a co všechno na obrázku vidí. Děti nám představily přinesené hračky a následovala volná hra, kde si s nimi pohrály. Tímto moc děkujeme za spolupráci.

Ve čtvrtek jsme dramatizovali legendu Tři králové, následně jsme pracovali v centrech. V kostkách děti stavěly betlém, v dílně odzdobily vánoční stromeček, v manipulačkách zdobily papírovou korunu, v knihách a písmenech hledaly cestu tří králů do betléma, dále písmena (M + K + B) a v ateliéru kreslily tři krále.

V pátek jsme hráli pohybové hry a několikrát proběhli opičí dráhu.

S přáním hezkého víkendu, Mirka, Aneta a Lenka

PS: Ve čtvrtek 11.1. od 17:00 se můžeme těšit na den s tatínky. Bude Vás čekat 10 stanovišť s jednoduchými úkoly, po projití se můžete těšit na menší odměnu.